Wscope

Ücretsiz haberleşme uygulamasıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26.95 MB
  • Version 0.2.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Çekirdek Bilgisayar
Wscope uygulaması sayesinde WhatsApp?da bulunan kişilerinizi takip edebilir, dilediğiniz kişinin girişlerini bildirim olarak alabilirsiniz.

WhatsApp uygulaması için geliştirilmiş olan Wscope, profil analizi ile ilgili en doğru bilgileri kullanıcılarına sağlıyor. Bu uygulama sayesinde WhatsApp'da bulunan kişilerinizi takip edebilir, çevrimiçi oldukları zamanları da bildirim olarak alabilirsiniz.

Aynı zamanda takip etmek istediğiniz kişinin WhatsApp uygulamasına kaç defa giriş yaptığını, ne kadar süre çevrimiçi kaldığını öğrenmeniz de mümkün. Kullanıcılarına sınırsız ve kaliteli hizmet sunan Wscope, takıntılarınızı ve meraklarınızı gidermenize yardımcı olacak bir programdır.

WhatsApp arkadaşlarınızın son görülmeleri kapalı olsa dahi dilediğiniz her an takip edebilir, uygulamaya ne zaman girdiklerini, kaç dakika kaldıklarını da öğrenebilirsiniz. Dilerseniz, gün içerisinde ne kadar süre giriş yapıldığını öğrenebileceğiniz gibi, haftalık veya giriş sürelerini de görebilmeniz mümkün.

Ayrıca Wscope PRO üyeliğine geçerek, daha kaliteli bir hizmet alabilir, çok daha fazla özelliklerden paydalanabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz her bilgiye ulaşmanız da mümkün. Doğru bilgi oranı yüzde 99 olan Wscope, hata oranı en düşük uygulamadır. Sizde Wscope'ı indirerek, WharsApp kişilerinizi takip edin.

Daha Fazla Göster
Wscope indir